Naruto World Cup Strona Główna

FAQ   Szukaj   Rejestracja   Grupy          Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj   

Poprzedni temat «» Następny temat
Wietrzny Las
Autor Wiadomość
Dragonk 
Kamiru Niyoru

Statystyki:
Wiek postaci: 14

Medale: 2 (Wiecej...)

Wysłany: 2011-03-09, 17:27   

Zatrzyma³em siê na chwilê i siêgn¹³em po butelkê z wod¹. Napi³em siê i zacz¹³em sk³adaÌ pieczêcie. Przypomnia³em sobie wygl¹d kolesia tego, co go zabi³em.
-Henge no Jutsu - powiedziaÂłem po cichu próbujÂąc siĂŞ zmieniĂŚ w niego.
Gdy ju¿ wygl¹da³em jak on zacz¹³em powoli iœÌ przed siebie.

Plecak:
18 Shurikenów,
1 Kunai,
1 Shuriken Demonicznego Wiatru,
2 Bandaże.
1 Butelka z wodą
Zen: 180

Tylko dla Narratorów   Tylko do porozumiewania się mędzy graczami.

Anubis Hazuki 

Statystyki:
Wiek postaci: 16

Medale: 1 (Wiecej...)

Wysłany: 2011-03-10, 14:07   

Napiles sie a to sprawilo ze poczules sie troche lepiej. Rozloznilo cie to lekko przez co mogles lepiej ocenic sytuacje. Postanowiles zmienic sie w zabietego przez ciebie kolesia. Wyszlo to dosc sprawnie choc nie miales 100% pewnosci czy wygladasz dokladnie tak jak on. Nie pamietales wszystkich szczegolow wiec z pewnoscia rozniles sie od oryginalu. Ruszyles denerwujac sie z lekka. Faktycznie jesli w tym momencie spotkalbys przeciwnikow mialbys male szanse na przezycie. Tak na prawde nie znasz ich potencjalu a sam nie masz zbyt duzo energii. Zasob mozliwych taktyk takze byl ograniczony. Szedles nie spotykajac nikogo. Wokol szalaly jedynie zwierzeta ktore zdradzaly brak obecnosci innych ludzi. Mogles czuc sie troche bezpieczniej. >Jaki kierunek marszu?<

<co to znaczy przed siebie? nie mozesz tak pisac bo to nic nie wnosi i tak na prawde nie wiem w ktora strone chcesz isc. lepiej by bylo napisac 'w strone wioski' albo 'w strone pustyni' nawet jesli nie jestes pewien gdzie takie miejsca sie znajduja>

Karta postaci
Ekwipunek: 25 Shurikenów, 10 Kunai, 1 Shuriken Demonicznego Wiatru, 2 Bandaże, szkicownik + ogówek + gumeczka, zwój miecza

Dragonk 
Kamiru Niyoru

Statystyki:
Wiek postaci: 14

Medale: 2 (Wiecej...)

Wysłany: 2011-03-10, 19:06   

Jako, Âże szedÂłem najprawdopodobniej na póÂłnoc to nadal tam szedÂłem.
SkrĂŞciÂłem w swoje prawo i szedÂłem przed siebie w stronĂŞ lasu, mam nadziejĂŞ. RozglÂądaÂłem siĂŞ uwaÂżnie dookoÂła szukajÂąc miejsca, gdzie mógÂłbym odpocz¹Ì dÂłuÂżej. (JakaÂś wioska, bar, czy coÂś takiego)

Plecak:
18 Shurikenów,
1 Kunai,
2 Bandaże.
1 Butelka z wodą
Zen: 180
 1 * Narrator - Hayate

Hayate 
GRACZ100LECIA

Statystyki:
Wiek postaci: 17

Medale: 5 (Wiecej...)

Wysłany: 2011-03-17, 15:30   

TrochĂŞ mnie nie byÂło i lekko siĂŞ pogubiÂłem wiĂŞc tak w skrócie jednego posta dostaniesz Âżeby na równo wyjœÌ xD

Pisz tu->http://narutocup.pl/viewtopic.php?t=700&start=45

=====================
WyszedÂłeÂś na pustyniĂŞ. Znaczy nie do koĂąca byÂła to pustynia, poniewaÂż byÂło tam... kilka drzewek, które byÂły jeszcze zielone!! Ale z pewnoÂściÂą byÂł to poczÂątek tego, czego nie chcesz.(czyt. pustyni)

Mimo to szedÂłeÂś dalej by znaleŸÌ upragnione do odpoczynku miejsce. Ale póki co nie byÂło go widaĂŚ... Za to sÂłoĂące ÂświeciÂło w peÂłni swojej siÂły, wywoÂłujÂąc u Ciebie doœÌ mocne pocenie i chĂŞĂŚ wypicia wiadra wody.

PS: Jest okoÂło 12:00 xD
10 Kunai,
2 Bandaże.
1 paczka papierosów(20)
1 Zwój od ojca
Strój
2 x kastet
KP

Odpowiedz do tematu