Naruto World Cup Strona G│ˇwna

FAQ   Szukaj   Rejestracja   Grupy          Profil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   Zaloguj   

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Toshiro Ishiguro
Autor WiadomoŠ
Toshiro 

Statystyki:
Wiek postaci: 12

Medale: Brak

[Zaakceptowana] Wys│any: 2015-09-07, 00:11   Toshiro Ishiguro

Zdjêcie : http://oi39.tinypic.com/14u13k.jpg

Identyfikator : 11612298

Imiê i Nazwisko postaci : Toshiro Ishiguro (Senju)

Nacja: Kiri

Ranga : Genin

Zen : 500

Historia : Jak to by├Ž jedynym dzieckiem w rodzinie jak i jedynym wnukiem dziadka ? Zawsze kto┬ jest w pobli┬┐u, praktycznie daj┬▒ ci wszystko o co tylko poprosi si├¬ jak i zawsze znajd┬▒ czas dla dziecka. Jednak w mojej rodzinie tak by┬│o tylko przez pierwszych 6 lat mojego ┬┐ycia, do czasu pojawienia si├¬ na tym ┬Âwiecie mojej siostry. Na pocz┬▒tku by┬│em oczywi┬Âcie bardzo niezadowolony z tego, ┬┐e zacz├¬to znacznie mniej czasu po┬Âwi├¬ca├Ž mi, co robili przede wszystkim moi rodzice. "Ona jest ma┬│a", "Ona jest dziewczynk┬▒" takich jaki wiele innych rzeczy s┬│ysza┬│em od taty jak i mamy, czu┬│em si├¬ jakby zepchn├¬li mnie na drugi plan. Za to dziadek by┬│ zupe┬│nie inny, co prawda bawi┬│ si├¬ ze swoj┬▒ wnuczk┬▒ za ka┬┐dym razem, jak przychodzi┬│ do nas w odwiedziny, jednak to mnie jako pierwszego i starszego zabiera┬│ na spacer jak i do siebie. Bawi┬│ si├¬ du┬┐o ze mn┬▒, uczy┬│ mnie jak i opowiada┬│ mnˇstwo ciekawych historii o tym jak to by┬│o dawniej "za jego czasˇw". I by┬│y to naprawd├¬ interesuj┬▒ce historie, szczegˇlnie w porˇwnaniu do tych, jakie mˇwi┬│y nasze s┬▒siadki, ktˇre bardzo cz├¬sto rozmawia┬│y ze sob┬▒ pod sklepem, ktˇry znajdowa┬│ si├¬ na przeciwko naszego domu. Dzi├¬ki temu w razie braku czego┬ mo┬┐na by┬│o szybko uzupe┬│ni├Ž zapasy, co tak┬┐e i sam mog├¬ robi├Ž, rodzice pozwolili mi to robi├Ž jak si├¬ urodzi┬│a moja siostra. W sumie to od tego momentu rodzicie zacz├¬li dawa├Ž mi obowi┬▒zki w naszym domu, tata musia┬│ zacz┬▒├Ž wi├¬cej pracowa├Ž jako shinobi, aby nas utrzyma├Ž. Mama za to ca┬│kowicie odda┬│a si├¬ opiece domu jak i wychowywaniu nas, swoich dzieci. Dziadek te┬┐ oczywi┬Âcie wiele pomaga┬│, jednak w racji ju┬┐ swojego niem┬│odego wielu jak i mieszkania na drugim kra├▒cu wioski nie mˇg┬│ codziennie do nas przychodzi├Ž. Czasami zdarza┬│o si├¬, ┬┐e nie pojawia┬│ si├¬ przez tydzie├▒ jak i wi├¬cej, jednak dziadek za ka┬┐dym razem po takiej nieobecno┬Âci przychodzi┬│ niezapowiedziane z nowymi historiami. A od kiedy moja siostra si├¬ urodzi┬│a, moi rodzicie zacz├¬li pozwala├Ž mi do niego chodzi├Ž, im by┬│em starszym tym cz├¬┬Âciej u niego bywa┬│em, a od czterech lat mog├¬ u niego nocowa├Ž i to kilka dni pod rz┬▒d. Zawsze wydawa┬│o mi si├¬, ┬┐e wiem o sobie, o swoich rodzicach jak i dalszych przodkach tak wiele, ┬┐e nic ciekawego nie dowiem si├¬ o swoich korzeniach. ┬»y┬│em od zawsze w Kiri jak i my┬Âla┬│em, ┬┐e w tym miejscu od pocz┬▒tku jego istnienia byli tutaj ci wszyscy, ktˇry byli moj┬▒ rodzin┬▒. Tata mi tak opowiada┬│, mama mi tak opowiada┬│a, dziadek rˇwnie┬┐ to mˇwi┬│ wi├¬c uwa┬┐a┬│em, ┬┐e to co od nich s┬│ysz├¬ jest prawd┬▒. W sumie nadal jest tak po tym co uda┬│o mi si├¬ nie tak dawno dowiedzie├Ž, jednak tylko cz├¬┬Âciowo. A to za spraw┬▒ jednego ma┬│ego przedmiotu, w sumie dok┬│adnie to przez dwa, ktˇre zosta┬│ znaleziony w domu dziadka, a ktˇre przez dziesi┬▒tki lat znajdowa┬│ si├¬ w jego mieszkaniu. Ten budynek nie nale┬┐a┬│ do nowych, dziadek zawsze mˇwi┬│, ┬┐e jest on starszy ni┬┐ on i to zapewne o wiele lat. Jak zawsze mˇwi┬│, tutaj si├¬ urodzi┬│, tutaj sp├¬dzi┬│ dzieci├▒stwo, tak samo by┬│o z moim tat┬▒, dopˇki nie wyprowadzi┬│ si├¬ do innego domu w wiosce po ┬Âlubie z mam┬▒. I w tej starej budowli, ktˇr┬▒ jak sam dziadek mˇwi┬│ zna┬│ bardzo dok┬│adnie jak w┬│asn┬▒ kiesze├▒, okaza┬│a si├¬ nawet przed nim skrywa├Ž ma┬│┬▒ tajemnice. Tym sekretem by┬│a ma┬│a wn├¬ka w piwnicy, ktˇra pojawi┬│a si├¬ po pewnej ulewie ktˇra mia┬│a miejsce nieco ponad rok temu. W naszej Wiosce co prawda dosy├Ž cz├¬sto pada, jednak ten deszcz by┬│ inny, pada┬│o codziennie intensywnie i to z trzy tygodnie. Dziadka dom nie by┬│ nowy, dlatego starali┬Âmy si├¬ razem z tat┬▒ pomˇc dziadkowi w zaklejaniu dziur jak i w wylewaniu wody, ktˇrej nie by┬│o wida├Ž, ┬┐e ubywa. W troje pracowali┬Âmy dzie├▒ w dzie├▒, gdy s┬│o├▒ce by┬│o na niebie za chmurami jak rˇwnie┬┐, gdy ju┬┐ by┬│o ca┬│kowicie ciemno na zewn┬▒trz. Nie by┬│o ┬│atwo, ka┬┐dy z nas po tym wszystkim tak uzna┬│, jednak wraz z niema┬│┬▒ pomoc┬▒ s┬▒siadˇw dziadka uda┬│o si├¬ z ma┬│ymi uszkodzeniami przetrwa├Ž ten okres. Po tym wszystkim sprz┬▒tania by┬│o du┬┐o, w piwnicy pojawi┬│o si├¬ wiele dziur w ┬Âcianach, jak to dziadek powiedzia┬│, pewna cz├¬┬Â├Ž by┬│a skrytkami w ktˇrych w przesz┬│o┬Âci co┬ mo┬┐na by┬│o schowa├Ž przed ciekawskimi oczami. Inne powsta┬│y w skutek wlewania si├¬ wody do piwnicy, te jak i dawne skrytki by┬│y wype┬│niane ziemi┬▒, po uprzednim wyci┬▒gni├¬ciu z nich ewentualnych ┬Âmieci. Dziadek jak i tata twierdzili, ┬┐e w takim starym domu i w obecnych czasach takie schowki nie s┬▒ zbytnio przydatne, szczegˇlnie w takiej ilo┬Âci. Jak kto┬ ciekawski znajdzie jedn┬▒, wtedy zapewne b├¬dzie szuka┬│ nast├¬pnych, aby jak najwi├¬cej dowiedzie├Ž si├¬. I tak zrobili┬Âmy ze wszystkimi oprˇcz jednej, ktˇra okaza┬│a si├¬ by├Ž dziadkowi nie znana jak i jedyna ze wszystkich dziur znajdowa┬│a si├¬ jako jedyna pod schodami do piwnicy. W innych wn├¬kach albo by┬│y jakie┬ tam nic nie warte ┬Âmieci lub by┬│y ca┬│kowicie puste. Na natomiast zawiera┬│a w sobie drewnian┬▒ figurk├¬ siedz┬▒cego na kolanach jakiego┬ cz┬│owieka, nic wi├¬cej nie da┬│o si├¬ okre┬Âli├Ž, by┬│a dosy├Ž zniszczona jak i skoro dziadek jej nie pami├¬ta┬│, musia┬│a by├Ž bardzo stara. Po wyciagni├¬ciu jej z tej dziury okaza┬│o si├¬, ┬┐e od spodu znajdowa┬│a si├¬ dziura w ktˇr┬▒ mog┬│y wej┬Â├Ž tylko ma┬│e palce, a dziadek nie chcia┬│ jej jeszcze bardziej uszkadza├Ž, gdy┬┐ mog┬│a by├Ž to jedyna pami┬▒tka po jego rodzicach, a moich pradziadkach. Przy obracaniu tym przedmiotem s┬│ycha├Ž by┬│o jakby co┬ w ┬Ârodku si├¬ przemieszcza┬│o, dlatego postanowili┬Âmy u┬┐y├Ž moich najmniejszych palcˇw do sprawdzenia tego co znajduje si├¬ w ┬Ârodku. Nie by┬│o ┬│atwo, zaj├¬┬│o mi prawie godzin├¬, jednak uda┬│o mi si├¬ wyci┬▒gn┬▒├Ž to co by┬│o wewn┬▒trz figurki. By┬│ to bardzo ma┬│y rulonik w bardzo z┬│ym stanie, w ktˇrym okaza┬│o si├¬ by├Ž co┬ napisane, s┬│abo widoczne jak i cz├¬┬Âciowo rozmazane pismo, jednak dziadek by┬│ w stanie rozpozna├Ž dosy├Ž szybko, ┬┐e to pismo mojej prababci. Ka┬┐dy z naszej rodziny by┬│ ciekawy co tam jest napisane, nie licz┬▒c mojej m┬│odszej siostry, ktˇra wola┬│a albo bawi├Ž si├¬ z kole┬┐ankami, czy tam robi├Ž inne dziewcz├¬ce rzeczy. Mo┬┐e i by┬│o to napisane podobno przez moj┬▒ prababk├¬, jednak jak dziadek zauwa┬┐y┬│, nie by┬│o to napisane zwyk┬│ym j├¬zykiem, tylko jakim┬ szyfrem. Tato na szcz├¬┬Âcie zna┬│ si├¬ na tym troch├¬, wi├¬c postanowi┬│ samemu odkry├Ž co tam tak naprawd├¬ jest napisane, a pˇ┬╝niej przekaza├Ž to pozosta┬│ym. Liczyli┬Âmy, ┬┐e to zajmie mu gˇra kilka dni, jednak przed┬│u┬┐y┬│o si├¬ to do prawie dwˇch tygodni. Powˇd by┬│ prosty, dru┬┐yna do ktˇrej nale┬┐y tata, zosta┬│a powierzona misja, na ktˇr┬▒ wyruszy┬│ jeszcze tego samego wieczora w ktˇrym odnale┬╝li┬Âmy tej zwˇj. Na szcz├¬┬Âcie misja nie okaza┬│a si├¬ by├Ž jako┬ bardzo d┬│uga czy trudna, dlatego tata podczas jej trwania przy pomocy w┬│asnej wiedzy rozszyfrowywa┬│ tekst. Gdy wrˇci┬│ do domu, podzieli┬│ si├¬ z nami wynikami swojej pracy, na tym starym kawa┬│ku kartki podobno by┬│o napisane:
"Podrˇ┬┐ by┬│a m├¬cz┬▒ca jak i niezbyt bezpieczna, jednak teraz jest ju┬┐ wszystko dobrze. Powinni┬Âmy tutaj znale┬╝├Ž odpowiednie schronienie dla nas, wiele rzeczy wygl┬▒da tutaj inaczej, jednak damy rad├¬. Cz├¬sty deszcz nam nie przeszkadza, jednak b├¬dziemy t├¬sknili za tymi wszystkimi drzewami, lasami jak i tworami naszych braci."
Wtedy to dowiedzia┬│em si├¬, ┬┐e moi pradziadkowie, a przynajmniej prababcia przyby┬│a do Kiri z daleka zapewne gdzie┬ z g┬│├¬bi kontynentu. Bardzo mnie ciekawi┬│o, co oznaczaj┬▒ ostatnie s┬│owa, ktˇre podobno by┬│y napisane na tym bardzo starym kawa┬│ku papieru, dlatego postanowi┬│em dowiedzie├Ž si├¬, czego┬ wi├¬cej na ten temat. Dziadek rˇwnie┬┐ by┬│ zaskoczony tre┬Âci┬▒ tego zwoju wiedzia┬│, ┬┐e on tutaj si├¬ urodzi┬│, jednak tak samo jak reszta rodziny by┬│ przekonany, ┬┐e z jego rodzicami by┬│o podobnie. Chocia┬┐ dziadek by┬│ ju┬┐ dosy├Ž stary, to mia┬│ bardzo dobr┬▒ pami├¬├Ž jak na ten wiek i nie mˇg┬│ sobie przypomnie├Ž, aby jego rodzice chocia┬┐ raz wspominali o jakie┬ podrˇ┬┐y czy przeprowadzce. Dlatego i on rozpocz┬▒┬│ poszukiwania informacji w archiwach Wioski, gdy┬┐ ma┬│o ju┬┐ tutaj po ziemi chodzi┬│o osˇb, ktˇrych mˇg┬│ si├¬ osobi┬Âcie spyta├Ž. Jako bardzo do┬Âwiadczony i zas┬│u┬┐ony shinobi dla Kiri, mia┬│ do nich dost├¬p, jednak jak sam mˇwi┬│, poszukiwania mog┬▒ zaj┬▒├Ž bardzo du┬┐o czasu. Dziadek na dodatek chodzi┬│ do nich co kilka dni, sp├¬dzaj┬▒c tam po par├¬ godzin, gdy┬┐ sam jak mˇwi, chocia┬┐ pami├¬├Ž dobra to ju┬┐ cia┬│o nie te. Pewnie gdyby by┬│ tak ze dwadzie┬Âcia lat m┬│odszy to w tych archiwach sp├¬dza┬│by znacznie wi├¬cej czasu, mo┬┐e nawet nie opu┬Âci┬│ ich dopˇki nie znalaz┬│ czegokolwiek na temat, ktˇry teraz nas wszystkich interesowa┬│. Tata co pewien czas wyrusza┬│ na misj├¬, mama musia┬│a zajmowa├Ž si├¬ domem jak i moj┬▒ m┬│odsz┬▒ siostr┬▒, tak wi├¬c dziadek by┬│ zdany tylko na siebie. Co jednak mu nie przeszkadza┬│o, jak sam nie raz mi powiedzia┬│, lubi pracowa├Ž w ciszy i samotno┬Âci, kiedy nikt nie zagl┬▒da mu przez rami├¬ i nie ha┬│asuje. Podobno nawet, gdy kto┬ z pracuj┬▒cych w tamtych archiwach chcia┬│ mu pomˇc, dziadek z kultur┬▒ dzi├¬kowa┬│, jednak nie przyjmowa┬│ pomocy. I tak do moich dwunastych urodzin dziadkowi nie uda┬│o si├¬ znale┬╝├Ž jakie┬ dok┬│adniejszej informacji o tym sk┬▒d przybyli moim pradziadkowie. Ostatecznie i tam mieli┬Âmy okazj├¬ do ma┬│ego ┬Âwi├¬towania, kilka dni wcze┬Âniej uda┬│o mi si├¬ zako├▒czy├Ž nauk├¬ w akademii poprzez zaliczenie egzaminu ko├▒cowego. Rodzice uznali, ┬┐e najlepiej b├¬dzie po┬│┬▒czy├Ž obydwie okazj├¬ i gdy nadszed┬│ dzie├▒ moich urodzin udali┬Âmy si├¬ w stron├¬ jednego z tych kilku lokali, ktˇre czasami odwiedzali┬Âmy, gdy co┬ ┬Âwi├¬towali┬Âmy. Tak by┬│o na przyk┬│ad, gdy mama po urodzeniu mojej siostry wysz┬│a ze szpitala, czy jak wtedy rok wcze┬Âniej, gdy tata po misji trwaj┬▒cej z ponad miesi┬▒c powrˇci┬│ i dosta┬│ awans na Jounina. Mo┬┐e i akademii nie mia┬│em jaki┬ bardzo wybitnych wynikˇw jak i podczas egzaminu ko├▒cowego, by┬│o wielu znacznie lepszych ode mnie. Za to podczas sparingˇw, ktˇre wykonywali┬Âmy pod okiem Sensei, sz┬│o mi bardzo dobrze, raz nawet zaj┬▒┬│em trzecie miejsce podczas takiego ma┬│ego turnieju. Uda┬│o mi si├¬ tego dokona├Ž dzi├¬ki tacie, ktˇry trenowa┬│ ze mn┬▒ kiedy nie by┬│ na misji, zawsze ┬│atwo mnie pokonywa┬│, jednak zawsze na spokojnie wyt┬│umaczy┬│ jakie robi├¬ b┬│├¬dy jak i dawa┬│ rady. A podczas tego turnieju czy innych sparingˇw "ten czerwony" pokaza┬│, ┬┐e wiele potrafi. Czerwony, a tak, czasami na mnie wo┬│ali koledzy z zaj├¬├Ž czy podczas zabawy ju┬┐ po nich, gdy chcieli mnie szybko wywo┬│a├Ž z t┬│umu, czy ┬┐ebym zwrˇci┬│ uwag├¬. By┬│em jedyn┬▒ osob┬▒ w klasie, ktˇra posiada┬│a taki nietypowy kolor w┬│osˇw, tak┬┐e rodzice czy dziadek nie mia┬│ takich, ktˇry teraz mia┬│ na g┬│owie siw┬▒ czupryn├¬. Za to z dziadkiem, gdy przychodzi┬│ do nas w odwiedziny, czy wtedy kiedy ja szed┬│em do niego kiedy nie by┬│ w archiwach, dziadek pomaga┬│ mi w trenowaniu Jutsu, sam by┬│ kiedy┬ nauczycielem w akademii wi├¬c na temat szkolenia posiada┬│ ogromn┬▒ wiedz├¬. Jak dla mnie to mˇg┬│by i nawet teraz naucza├Ž, jednak jak on sam mˇwi, ┬┐e teraz sta┬│ si├¬ troch├¬ za mi├¬kki przez co nie nauczy┬│by obecnego pokolenia tak samo jak wtedy czy naucza┬│. Dzi├¬ki niemu jak i tacie, mo┬┐e z troch├¬ ma┬│ymi problemami, ale jednak za pierwszym podej┬Âciem, uda┬│o mi si├¬ zaliczy├Ž egzamin ko├▒cowy. Teraz pozosta┬│o mi jedynie czekanie z moim ochraniaczem z znakiem Wioski na poznanie mojej dru┬┐yny jak i Sensei z ktˇrymi b├¬d├¬ sp├¬dza┬│ tyle samo czasu co z rodzin┬▒, a mo┬┐e nawet i wi├¬cej.

Marzenia : Dowiedzie├Ž si├¬ o tym kim byli na prawd├¬ moi przodkowie jak i sk┬▒d pochodz┬▒.

Plecak :
25 Shurikenˇw,
10 Kunai,
1 Shuriken Demonicznego Wiatru,
2 Banda┬┐e.
Ostatnio zmieniony przez Sasumi 2015-09-09, 22:52, w ca│oÂci zmieniany 2 razy  

Tylko dla Narratorˇw   Tylko do porozumiewania siŕ mŕdzy graczami.

Rivan 
Special Narrator
Szara Eminencja

Statystyki:
Wiek postaci: 12 latek

Medale: 6 (Wiecej...)

Wys│any: 2015-09-07, 16:06   

Toshiro napisa│/a:
zacz├¬li moi rodzicie pozwala├Ž mi

Czemu jak Yoda mˇwisz?

Generalnie mo┬┐na si├¬ przyczepi├Ž prawie wy┬│┬▒cznie do twojego ┬┐ycia shinobi, a raczej jego braku, oraz do generalnie do┬Â├Ž s┬│abego opisu rodziny. Je┬Âli chodzi o pierwsz┬▒ kwesti├¬ napisz s┬│ˇw kilkoro o akademii jej przebiegu i wynikach, z uwzgl├¬dnieniem egzaminu ko├▒cowego, a je┬Âli chodzi o rodzin├¬ prˇcz realcji mi├¬dzy poszczegˇlnymi cz┬│onkami warto machn┬▒├Ž jaki ka┬┐dy by┬│ indywidualnie je┬Âli chodzi o charakter. Na to nie bed├¬ szczegˇlnie naciska┬│, ale na akademi├¬ tak.

Prˇcz tego sugestia ma. Je┬Âli robisz w historii w┬▒tek tajemnicy w kwestii pochodzenia odradzam robienie rˇwnocze┬Ânie postaci w klanie ktˇry istnieje, bo ograniczasz mo┬┐liwo┬Âci sobie, narratorowi i bedzie mniejsze zaskoczenie jak ow┬▒ przesz┬│o┬Â├Ž w ko├▒cu poznasz. Ale to jedynie lu┬╝na sugestia. Jak d┬│ugo nie bedzie jawnych sprzeczno┬Âci z histori┬▒ klanu mog├¬ pu┬Âci├Ž przy historii ktˇra zak┬│ada brak wiedzy o przesz┬│o┬Âci.

Na koniec jako ┬┐e jestem czepialski przyczepi├¬ si├¬ owego zwoju. Po pierwsze napisa┬│a go matka twojego dziadka, wi├¬c troch├¬ dziwi mnie ┬┐e sam dziadek o historii nic nie wiedzia┬│, w ko├▒cu pisa┬│a to jego matka i to raczej nie b├¬d┬▒c ju┬┐ dzieckiem to albo podrˇz by┬│a za jego ┬┐ycia albo troch├¬ przed powinien co nieco wiedzie├Ž. Druga kwestia to je┬Âli zwˇj by┬│a zapisany w zrozumia┬│ym dla ludzi j├¬zyku to do odcyfrowania na pewno nie potrzeba pomocy kumpli z teamu a samo rozczytanie 4 linijek tekstu zaj├¬┬│o by max godzin├¬ a na pewno nie tydzie├▒, zak┬│adaj┬▒c ┬┐e tekst by┬│ wogˇle mo┬┐liwy do odczytania.

To tyle z mojej strony.
16 x Kunai(8 z podczepionymi kibakufudami)
3 x Kibakufuda luzem
4 x Granat b│yskowy
5 x Granat dymny
2 x Fuuma Shuriken
4 x Banda┐
6 x Hyourougan
4 x pigu│ka uzupe│niaj▒ca krew
3 x gruboskˇrne chleby podrˇ┐ne
8 x jab│ek
3 x butelka wody
2 x laski suchej kie│basy
Katana
Zestaw Pierwszej pomocy
Kunai z tajemnicz▒ notatk▒
Kompas
Lina
Zestaw map(kraj ognia,ziemii,trawy,deszczu,wodospadu)
zen: 5590

"Ten, kto nie potrafi wyzbyŠ siŕ komfortu jaki daje nienawiŠ, i kto walczy tylko po to by niszczyŠ, nie ma honoru" - Shaasaal'hirtalkin

Toshiro 

Statystyki:
Wiek postaci: 12

Medale: Brak

Wys│any: 2015-09-08, 00:50   

Co nieco dodane, co nieco zmienione.
Co do rodziny, napisa┬│em tak, aby da├Ž narratorowi szans├¬ do zaproponowa├Ž swojej wizji tej rodziny.

Rivan 
Special Narrator
Szara Eminencja

Statystyki:
Wiek postaci: 12 latek

Medale: 6 (Wiecej...)

Wys│any: 2015-09-08, 21:36   

Jak chcesz. Ra┬┐┬▒cych b┬│├¬dˇw nie stwierdzono, prˇcz tych ktˇre ju┬┐ poprawi┬│e┬Â.

AKCEPT, Szukaj narka.
16 x Kunai(8 z podczepionymi kibakufudami)
3 x Kibakufuda luzem
4 x Granat b│yskowy
5 x Granat dymny
2 x Fuuma Shuriken
4 x Banda┐
6 x Hyourougan
4 x pigu│ka uzupe│niaj▒ca krew
3 x gruboskˇrne chleby podrˇ┐ne
8 x jab│ek
3 x butelka wody
2 x laski suchej kie│basy
Katana
Zestaw Pierwszej pomocy
Kunai z tajemnicz▒ notatk▒
Kompas
Lina
Zestaw map(kraj ognia,ziemii,trawy,deszczu,wodospadu)
zen: 5590

"Ten, kto nie potrafi wyzbyŠ siŕ komfortu jaki daje nienawiŠ, i kto walczy tylko po to by niszczyŠ, nie ma honoru" - Shaasaal'hirtalkin

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

>> Wersja Lo-Fi <<