Naruto World Cup Strona Główna

FAQ   Szukaj   Rejestracja   Grupy          Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj   

Poprzedni temat «» Następny temat
Kaito
Autor Wiadomość
Kaito 

Statystyki:
Wiek postaci: 11

Medale: Brak

[Zaakceptowana] Wysłany: 2016-02-15, 17:55   Kaito

ZdjĂŞcie :

Identyfikator : 49159055

ImiĂŞ i Nazwisko postaci : Kaito Mushimoto

Nacja: Iwa

Imiona Rodziców/Opiekunów/Brak : Shinji(ojciec), Kaori(matka)

Historia :
Wszystko zaczyna siĂŞ nieopodal Wioski SkaÂły. Rodzina miaÂła tam swoje gospodarstwo. ÂŻyÂłem tak z rodzicami oraz dziadkami. Nic nadzwyczajnego, jednak takie Âżycie zmusiÂło mnie do pracy od najmÂłodszych lat. PomagaÂłem ojcu oraz dziadkowi przy zwierzĂŞtach, zajmowaÂłem siĂŞ roÂślinami oraz tym podobne. Jak siĂŞ o tym opowiada, wydaje siĂŞ, Âże byÂło tego na pewno maÂło, ale byÂło wrĂŞcz przeciwnie. PotrafiÂłem nawet od Âświtu do nocy spĂŞdziĂŚ, sprzÂątajÂąc oraz pielĂŞgnujÂąc zwierzĂŞta, nie wspominajÂąc o tym, Âże trzeba byÂło je jeszcze na czas nakarmiĂŚ. Czasami mój tato lub jego ojciec musieli wyruszaĂŚ na misje i wtedy wÂłaÂśnie zostawaÂłem z tym sam. Babcia i mama zajmowaÂły siĂŞ domem. ByÂły za delikatne na takiego typu pracĂŞ, dlatego musiaÂłem radziĂŚ sobie samodzielnie. Mimo tak duÂżego obowiÂązku nie brakowaÂło mi miÂłoÂści lub czuÂłoÂści od rodziców. Bardzo dobrze siĂŞ mnÂą zajmowali. Nauczyli mnie czytaĂŚ, pisaĂŚ i tym podobne. Tak upÂłynĂŞÂło moje Âżycie do dziesiÂątego roku Âżycia, bez Âżadnych rewelacji.
W moje urodziny tato powiedziaÂł, Âże zacznie mnie uczyĂŚ na ninjĂŞ, poniewaÂż nic na ten temat nie wiem, a niedÂługo bĂŞdzie trzeba posÂłaĂŚ mnie do Akademii. CieszyÂłem siĂŞ z tego bardzo i z niecierpliwoÂściÂą czekaÂłem na pierwszÂą lekcjĂŞ. Jak siĂŞ okazaÂło, nie byÂło to nic niezwykÂłego. Nudna teoria i tyle, ale mimo tego i tak byÂłem peÂłen zapaÂłu do nauki. ChciaÂłem poczuĂŚ na wÂłasnej skórze, jak to jest byĂŚ ninja, jak dokÂładnie wyglÂąda ich Âżycie. FascynowaÂły mnie opowieÂści ojca, gdy wracaÂł do domu po kilku tygodniach. ByÂły ciekawe, ale zarazem straszne. Staruszek byÂł bardzo szanowany wÂśród innych ninja, ze wzglĂŞdu na wysoki poziom inteligencji, dziĂŞki czemu potrafiÂł idealnie rozplanowaĂŚ kaÂżdÂą akcjĂŞ. Tym wÂłaÂśnie charakteryzuje siĂŞ nasza rodzina. Nie ma w nim osób gÂłupich, sÂą najwyÂżej mniej zdolne. WracajÂąc do nauki, kilka miesiĂŞcy spĂŞdzonych w Akademii daÂło mi wiele do myÂślenia, mimo mÂłodego wieku. Jak wiele bĂŞdĂŞ musiaÂł przejœÌ, aby byĂŚ taki sam jak mój ojciec? Czy zawsze bĂŞdzie tak Âłatwo jak mi siĂŞ wydaje? BĂŞdĂŞ kimÂś waÂżnym? Nie próbowaÂłem szukaĂŚ wtedy odpowiedzi na te pytania, gdyÂż byÂłem… Zbyt leniwy. ÂŚwiat shinobi byÂł dla mnie czymÂś wielkim, czymÂś co chciaÂłbym dokÂładnie zbadaĂŚ, ale nie wysilajÂąc siĂŞ przy tym. Wiem, to brzmi absurdalnie i jest caÂłkowicie pozbawione sensu. Ale tak byÂłoby dla mnie najwygodniej.
Min¹³ rok od rozpoczĂŞcia nauki w Akademii, co oznaczaÂło, Âże wielkimi krokami zbliÂżaÂł siĂŞ egzamin na Genina. ByÂły to gÂłównie testy sprawnoÂściowe, ukazywanie nauczonych siĂŞ technik, oraz krótkie i luÂźne walki miĂŞdzy uczniami. KaÂżdy przeszedÂł egzamin bez wiĂŞkszego problemu oraz otrzymaÂł upragnionÂą opaskĂŞ. ByÂłem wielce szczĂŞÂśliwy z tego powodu, wiĂŞc czym prĂŞdzej pobiegÂłem do domu, aby pochwaliĂŚ siĂŞ rodzinie. Po kilku dniach zostaÂłem przydzielony do jednej z dziewiĂŞciu druÂżyn.

Marzenia : Brak(obecnie)

Plecak :
25 Shurikenów,
10 Kunai,
1 Shuriken Demonicznego Wiatru,
2 BandaÂże.
 2 * Narrator - CZaras, Yoji
 1 * Gracz - CZaras
Ostatnio zmieniony przez Sasumi 2016-02-19, 18:36, w całości zmieniany 4 razy  

Tylko dla Narratorów   Tylko do porozumiewania się mędzy graczami.

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:

Medale: 6 (Wiecej...)

Wysłany: 2016-02-16, 21:19   

Cytat:
Moja historia... Trudno jÂą opisaĂŚ sÂłowami. Wielu ludzi nie bĂŞdzie w stanie zrozumieĂŚ, dlaczego podj¹³em takie decyzje, a nie inne. MoÂżesz nazwaĂŚ mnie gÂłupim, ale wtedy oraz do teraz nie ÂżaÂłujĂŞ, Âże wÂłaÂśnie taki kierunek Âżycia obraÂłem. ÂŻe nie zboczyÂłem z kursu, chociaÂż miaÂłem takÂą moÂżliwoœÌ. TrzymaÂłem siĂŞ ciÂągle Âżyciowego planu, który sobie wczeÂśniej wyznaczyÂłem.

Nie rozumiem tego wstĂŞpu, gdyÂż w historii nie podejmujesz Âżadnych niezrozumiaÂłych decyzji.

Piszesz o klanie ale nie zrobiÂłeÂś mu karty, ani nic. Rozumiem, Âże pod pojĂŞciem klan miaÂłeÂś na myÂśli "rodzinĂŞ", a nie klan o okreÂślonych umiejĂŞtnoÂściach. Sprecyzuj to.

"Jeśli myślisz, że nie możesz nic zmienić - zmień myślenie."

Kaito 

Statystyki:

Wysłany: 2016-02-16, 21:49   

Usun¹³em chyba wszystkie wzmianki dotyczÂące klanu, chodziÂło mi o rodzinĂŞ. Co do wstĂŞpu to moja historia byÂła dÂłuÂższa, dotyczÂąca zostania geninem i póÂźniejszego czasu.

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:

Wysłany: 2016-02-17, 21:32   

Wiem, ale zostanie ninja w tym œwiecie nie jest niezrozumia³¹ decyzj¹, dlatego wstêp nie pasuje do reszty historii, bo po prostu w reszcie nie ma nawi¹zania do tego co piszesz na pocz¹tku.

Kaito 

Statystyki:

Wysłany: 2016-02-17, 22:22   

Usun¹³em ca³y wstêp do historii, teraz chyba nie bêdzie problemu.

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:

Wysłany: 2016-02-19, 18:35   

Akcepr. Szukaj narratora

Odpowiedz do tematu