Naruto World Cup Strona G│ˇwna

FAQ   Szukaj   Rejestracja   Grupy          Profil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   Zaloguj   

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Zamkniŕty przez: Sasumi
2016-04-25, 21:52
Test Yoji #2
Autor WiadomoŠ
Zoro 

Statystyki:
Wiek postaci: 16 lat

Medale: Brak

Wys│any: 2015-09-30, 22:20   

Od tej pory przejmuje TorreGina. Pierwszy post mo┬┐e nie by├Ž najlepszy, ale jeszcze muszem si├¬ rozkr├¬ci├Ž.
-------------------------------
No zaraza... Dra├▒ mi naprawd├¬ nie daje spokoju! Nie wiem, jak oni si├¬ tutaj dosta┬│, ale nienawidz├¬, jak kto┬ sobie robi co mu si├¬ ┬┐y├Ž nie podoba w MOIM pokoju... On naprawd├¬ s┬▒dzi, ┬┐e odkupi swoje winy byle lizakiem?
... Cˇ┬┐, szcz├¬┬Âliwie moje okulary by┬│y na swoim miejscu. Lecz na te zabawy straci┬│em ju┬┐ wystarczaj┬▒co du┬┐o czasu, tak wi├¬c...
- Mendoza...
Westchn┬▒┬│em, chwytaj┬▒c za swoje okulary, lecz nie bior┬▒c do r├¬ki owych kartek. Naprawd├¬ nie chcia┬│o mi si├¬ znˇw czyta├Ž tego przem┬▒drza┬│ego tekstu. Mia┬│em 102431241 fajniejszych rzeczy do czytania... Na przyk┬│ad najnowsz┬▒ cz├¬┬Â├Ž "New Age Culture", ktˇr┬▒ wyj┬▒┬│em sobie z pˇ┬│ki i zacz┬▒┬│em wertowa├Ž. 10000 razy bardziej ciekawsza ni┬┐ jakakolwiek odpowied┬╝ od tamtego drania.
I mia³em nadziejê, ¿e na dzisiaj starczy³o tych niespodzianek, jako ¿e to by³o ju¿ irytuj±ce...

Tylko dla Narratorˇw   Tylko do porozumiewania siŕ mŕdzy graczami.

Yoji 
Narrator LQ

Statystyki:
Wiek postaci: 16

Wys│any: 2015-10-02, 17:42   

Sasumi:
nwctalk (sory nie mog┬│em si├¬ powstrzyma├Ž:D)

TorreGin/Zoro:
Z okularami ┬Âwiat od razu sta┬│ si├¬ pi├¬kniejszy, bardziej wyrazisty. Ignoruj┬▒c wiadomo┬Â├Ž zacz┬▒┬│e┬ czyta├Ž nowiutk┬▒ cz├¬┬Â├Ž "NAC". Czy by┬│a ciekawsza? Mo┬┐esz tylko przypuszcza├Ž nie znaj┬▒c tre┬Âci karteczki, ale je┬┐eli kto┬ robi┬│ takie rzeczy, to musia┬│ istnie├Ž tego jaki┬ konkretny powˇd, no chyba ┬┐e komu┬ si├¬ naprawd├¬ nudzi┬│o. Up┬│yn├¬┬│o jakie┬ pˇ┬│ godziny kartkowania lektury gdy us┬│ysza┬│a┬ jakie┬ ha┬│asy na dole, znˇw kto┬ by┬│ w domu, ale nie dba┬│ o zachowanie ciszy, widocznie czu┬│ si├¬ swobodnie. By├Ž mo┬┐e to kolejny w┬│amywacz, ktˇry liczy┬│ i┬┐ po odczytaniu tre┬Âci zostawionego li┬Âciku wyb├¬dziesz z domu pozostawiaj┬▒c go pustego i niestrze┬┐onego, a on w spokoju b├¬dzie mˇg┬│ sobie myszkowa├Ž i pl┬▒drowa├Ž. A mo┬┐e to prostu jeden z domownikˇw? No bo w ko├▒cu okrada├Ž cha┬│up├¬ tak w bia┬│y dzie├▒?

:)
High risk - high reward

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:
Wiek postaci: 11

Medale: 6 (Wiecej...)

Wys│any: 2015-10-02, 23:47   

Talk i hide.

"JeÂli myÂlisz, ┐e nie mo┐esz nic zmieniŠ - zmie˝ myÂlenie."

1 * Narrator - Yoji
 1 * Gracz - Yoji

Zoro 

Statystyki:

Wys│any: 2015-10-04, 02:09   

A kto si├¬ interesowa┬│ jakim┬ idiot┬▒, ktˇry jedynie przeszkadza? Jak dla mnie mˇg┬│ on zdechn┬▒├Ž, jakby mnie to cokolwiek obchodzi┬│o! Dzie├▒ si├¬ dopiero rozpocz┬▒┬│ a mi ju┬┐ zd┬▒┬┐y┬│ popsu├Ž humor...
Ju┬┐ przechodzi┬│em do przygˇd mojego ulubionego Gatesa i Eris, gdy pojawi┬│o si├¬ irytuj┬▒ce ha┬│asowanie z do┬│u... Co sprawi┬│o, ┬┐e zacz├¬┬│a mi niebezpiecznie drga├Ž powieka. What's the... Naprawd├¬ czy ca┬│y ┬Âwiat musi dzisiaj mi przeszkadza├Ž? Czy kiedykolwiek uzyskam t┬▒ odrobin├¬ spokoju?
... Damn it, nie mog┬│em w ko├▒cu wytrzyma├Ž. Chwytaj┬▒c ksi┬▒┬┐k├¬ pod pach├¬ otworzy┬│em drzwi, a nast├¬pnie zawo┬│a┬│em:
- Kto przyszed┬│?
Co prawda szansa ┬┐e to by┬│ w┬│amywacz by┬│a minimalna... Pewnie to kto┬ z rodziny. Wci┬▒┬┐ jednak warto by┬│o si├¬ upewni├Ž... W ko├▒cu kto┬ zostawia tutaj kartki, dra├▒. Gdybym go dosta┬│, to bym wymierzy┬│ mu 1000 batˇw za przeszkadzanie mi.

Yoji 
Narrator LQ

Statystyki:

Wys│any: 2015-12-28, 04:20   

Zoro:
Okrutny ┬Âwiat nie pozwala Ci nale┬┐ycie sp├¬dzi├Ž wolnego czasu, a to jakie┬ kartki, a to ha┬│asy. Szans├¬ na w┬│amywacza ocenia┬│a┬ na niskie, ale skoro ju┬┐ o tym pomy┬Âla┬│e┬ to oznacza┬│o i┬┐ zago┬Âci┬│ w Tobie cie├▒ niepokoju. Po otworzeniu drzwi i wypowiedzeniu s┬│ˇw w ca┬│ym domu nasta┬│a cisza jak makiem zasia┬│. Wszystko dooko┬│a by┬│o rˇwnie┬┐ na swoim miejscu, ale w takim razie co w┬│a┬Âciwie si├¬ sta┬│o. Mo┬┐e to kolejne naj┬Âcie ma jaki┬ zwi┬▒zek z tajemniczym go┬Âciem z poprzedniego "w┬│amu". Cˇ┬┐ za pokr├¬cony pocz┬▒tek dnia...
Sasumi:
hide

High risk - high reward

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:

Wys│any: 2016-01-04, 02:16   

hide

1 * Narrator - Yoji

Zoro 

Statystyki:

Wys│any: 2016-01-09, 23:26   

...
..
.
Co za irytuj┬▒cy dzie├▒. Kto┬ naprawd├¬ urz┬▒dza sobie moim kosztem zabaw├¬. Geeez, nawet chwil├¬ si├¬ rozerwa├Ž si├¬ nie mo┬┐na, jak nie rodzina, to jaki┬ idiota... Ech, mimo ┬┐e mi si├¬ bardzo nie chce, to sprawdzam dom, kieruj┬▒c si├¬ w stron├¬ gdzie ostatnio s┬│ysza┬│em ha┬│as, wyci┬▒gaj┬▒c jak┬▒┬ bro├▒, na przyk┬│ad kunaia b┬▒d┬╝ shurikena. Jak drania wypatrz├¬, to go wypatrosz├¬. Po czym wrˇc├¬ do czytania ksi┬▒┬┐ki. Idealny plan na dzie├▒.

Yoji 
Narrator LQ

Statystyki:

Wys│any: 2016-01-13, 06:10   

Zoro:
Z kunaiem w d┬│oni i by├Ž mo┬┐e dusz┬▒ na ramieniu zacz┬▒┬│e┬ przeszukiwa├Ž dom, w ko├▒cu dotar┬│e┬ do kuchni sk┬▒d ostatnio dochodzi┬│y niepokoj┬▒ce ha┬│asy, jednak tak jak wcze┬Âniej - wszystko by┬│o na swoim miejscu. Mimo to mia┬│e┬ dziwne wra┬┐anie i┬┐ nie jeste┬ w mieszkaniu sam, a nawet wi├¬cej - czu┬│e┬ si├¬ obserwowany. I nagle zje┬┐y┬│y Ci si├¬ wszystkie w┬│osy na g┬│owie:
- Cholera, nawet nie wiesz jak bardzo utrudniasz mi prac├¬ krn┬▒brny dzieciaku... - dobieg┬│o zza Twoich plecˇw. G┬│os by┬│ ponury, chrapliwy i strasznie nieprzyjemny, jakby jego w┬│a┬Âciciel od samego pocz┬▒tku mia┬│ z┬│e zamiary.
- Dlaczego nie przeczyta┬│e┬ tej cholernej kartki? Straci┬│em i tak ju┬┐ za du┬┐o czasu na zabaw├¬ z Tob┬▒ i dawanie Ci lekcji... - Jednak to co u┬Âwiadomi┬│e┬ sobie po naprawd├¬ krˇciutkiej chwili przerazi┬│o Ci├¬ ju┬┐ nie na ┬┐arty (no chyba, ┬┐e masz nerwy ze stali, ale tego nie zak┬│adam, je┬Âli tak - zignoruj to przera┬┐enie), nie mog┬│e┬ wykona├Ž ┬┐adnego ruchu, jaka┬ magiczna si┬│a unieruchomi┬│a Ci├¬ i twardo trzyma┬│a w miejscu, nie by┬│e┬ w stanie nawet lekko poruszy├Ž g┬│ow┬▒. Sytuacja wydawa┬│a si├¬ nieciekawa, sparali┬┐owany z nieznajomym za plecami. Us┬│ysza┬│e┬ trzask zamykanych drzwi, chwil├¬ pˇ┬╝niej "go┬Â├Ž" by┬│ znacznie bli┬┐ej, czu┬│e┬ przez sekund├¬ jego oddech na swojej szyi, wida├Ž porusza┬│ si├¬ bezszelestnie - nie by┬│e┬ nawet w stanie okre┬Âli├Ž co si├¬ wyprawia z ty┬│u Twojej g┬│owy i gdzie jest ˇw z┬│owieszczy jegomo┬Â├Ž nie mˇwi┬▒c ju┬┐ o jego zamiarach...
Sasumi:
Na Twˇj komentarz o jednej nachalnej kobiecie Aya tylko majestatycznie zarzuci┬│a g┬│ow┬▒ co spowodowa┬│o i┬┐ jej loki zafalowa┬│y.
- Ale za to z jak wysokiej ligi... - i pu┬Âci┬│a Ci oczko. Zrobi┬│a smutn┬▒ min├¬ gdy tylko j┬▒ pu┬Âci┬│e┬Â, ale widz┬▒c jak j┬▒ obejmujesz, na jej twarzy ponownie zago┬Âci┬│ u┬Âmiech.
- Ju┬┐ si├¬ ba┬│am, ┬┐e strac├¬ na szans├¬ na romantyczny spacer z "ciastkiem wioski", ale b├¬d┬▒ mi zazdro┬Âci├Ž! - po tych s┬│owach za┬Âmia┬│a si├¬ i w ko├▒cu ruszyli┬Âcie ulicami w stron├¬ bramy. O dziwo nie by┬│o ┬┐adnych kolizji, widocznie inne panny da┬│y sobie spokˇj widz┬▒c, ┬┐e w ko├▒cu kto┬ rzekomo zdo┬│a┬│ Ci├¬ przyskrzyni├Ž w swoim serduszku. Po drodze czarnow┬│osa na chwil├¬ uwolni┬│a si├¬ z Twojego obj├¬cia i podesz┬│a to jednego ze straganˇw, wrˇci┬│a z dwoma du┬┐ymi lizakami robionymi na wzˇr cytryny. Otworzy┬│a jednego i beztrosko zacz├¬┬│a szama├Ž, drugiego zaoferowa┬│a Tobie, je┬Âli go nie przyj┬▒┬│e┬ to Loczkowana po prostu wzrusza ramionami i chowa go do kieszeni. Gdy tylko zada┬│e┬ pytanie, poczu┬│e┬ przyjemny ch┬│ˇd, ktˇry uczyni┬│ panuj┬▒cy upa┬│ nieszkodliwym.
- To dar genetyczny... - odpowiedzia┬│a krˇtko, ale zaraz potem spu┬Âci┬│a g┬│ow├¬ w dˇ┬│ i doda┬│a: - Albo przekle├▒stwo... Na szcz├¬┬Âcie potrafi├¬ kontrolowa├Ž go ju┬┐ w stu procentach, tylko czasami mi si├¬ zapomni... - W ko├▒cu dotarli┬Âcie do bramy, chwil├¬ wcze┬Âniej dziewczyna "od┬│┬▒czy┬│a" si├¬ od Ciebie t┬│umacz┬▒c i┬┐ ┬│yso┬│ wie, ┬┐e wasze relacj├¬ nie by┬│y a┬┐ tak zaawansowane. Rzekomy szpieg ju┬┐ tam by┬│ i widocznie bardzo si├¬ niecierpliwi┬│, gdy tylko was ujrza┬│ - od razu przemˇwi┬│:
- Szybko, dzieciak jest ju┬┐ po za wiosk┬▒, grozi mu niebezpiecze├▒stwo, stra┬┐nicy bramy ju┬┐ poszli go szuka├Ž... - posterunek rzeczywi┬Âcie by┬│ opuszczony. Aya odwrˇci┬│a si├¬ w Twoj┬▒ stron├¬ i ┬│ami┬▒cym si├¬ g┬│osem zacz├¬┬│a mˇwi├Ž:
- O nie, to tylko dziecko! Musisz mu pomˇc! - w tym momencie rzuci┬│a Ci si├¬ na szyj├¬ - B┬│agam! - nast├¬pnie kontynuowa┬│a tak aby┬ tylko Ty mˇg┬│ us┬│ysze├Ž co ma Ci do powiedzenia, do tego zdrajca nie widzia┬│ jej twarzy wi├¬c nie mˇg┬│ domy┬Âle├Ž si├¬, ┬┐e w┬│a┬Ânie si├¬ porozumiewacie - To wszystko k┬│amstwa, nie wierz w ani jedno jego s┬│owo... Nie mam poj├¬cia co on kombinuje... Decyduj kapitanie... -

High risk - high reward

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:

Wys│any: 2016-01-17, 00:22   

hide

1 * Narrator - Yoji

Zoro 

Statystyki:

Wys│any: 2016-01-26, 00:32   

(poszed┬│em na kompromis ;x)
...
..
.
- Uaaaaw!?!
Wykrzykn┬▒┬│em. W ko├▒cu to by┬│ bardziej jumpscare ani┬┐eli jaki┬ sta┬│y l├¬k. Obrˇci┬│em si├¬ wi├¬c gwa┬│townie... a przynajmniej chcia┬│em. Bo tutaj jakby moje nogi by┬│y z o┬│owiu. Ow, come on! Jest jaki┬ w┬│amywacz... Nie podoba┬│a mi si├¬ ani ta sytuacja, ani to co robi┬│. Mimo to otworzy┬│em usta, staraj┬▒c si├¬ powstrzymywa├Ž dr┬┐enie ca┬│ego cia┬│a.
- K-kim ty do cholery jeste┬ i czemu nachodzisz biednych ludzi i... ich irytujesz?
Wyrzuci┬│em z siebie to pytanie, zaciskaj┬▒c d┬│o├▒ na kunaiu i staraj┬▒c si├¬ nareszcie jako┬Â... ruszy├Ž. Odwrˇci├Ž. Damn... Mia┬│em w choler├¬ z┬│e przeczucia.

Yoji 
Narrator LQ

Statystyki:

Wys│any: 2016-03-07, 14:17   

Zoro:
Nagle poczu┬│e┬ znowu swobod├¬ ruchu, odwrˇci┬│e┬ si├¬ i ujrza┬│e┬ m├¬┬┐czyzn├¬ w czarnym p┬│aszczu opartego o drzwi.
- Irytujesz? - nieznajomy za┬Âmia┬│ si├¬ - Wybacz, ┬┐e przyprawi┬│em Ci├¬ o zastrzyk adrenaliny, ale kiedy co┬ nie idzie zgodnie z planem zmieniam si├¬ w paskudnego go┬Âcia... A przeprosiny nale┬┐┬▒ Ci si├¬ tymbardziej, ┬┐e nawet nie zdajesz sobie sprawy w co Ci├¬ cz├¬┬Âciowo wpl┬▒tano, dalej nie rozumiem dlaczego Hokage ubzdura┬│a sobie w┬│a┬Ânie taki plan, ale nic mi do tego... Niestety nie mog├¬ Ci powiedzie├Ž praktycznie nic, ale najlepiej by┬│oby gdyby┬ bez marudzenia uda┬│ si├¬ ze mn┬▒... I tak ju┬┐ stracili┬Âmy do┬Â├Ž czasu... - "W┬│amywacz" wyprostowa┬│ si├¬, odwrˇci┬│ na pi├¬cie, szarpn┬▒┬│ za klamk├¬ i przeszed┬│ przez drzwi.
- Nie masz powodu do zmartwie├▒, gdybym chcia┬│ Ci co┬ zrobi├Ž to ju┬┐ dawno le┬┐a┬│by┬ martwy, a przynajmniej nieprzytomny... -
Sasumi:
Twoje stanowcze przedsi├¬wzi├¬cia chyba pokaza┬│y ┬│ysolowi gdzie jego miejsce, nie wypowiedza┬│ ani jednego s┬│owa podczas Twojego przemˇwienia, jedynie na sam koniec skin┬▒┬│ g┬│ow┬▒, widoczne na znak pokory. Po przedstawieniu planu Aya milcza┬│a z chyba troch├¬ zatroskan┬▒ min┬▒, natomiast ┬│yso┬│ pokiwa┬│ g┬│ow┬▒.
- Dobry plan, cho├Ž chyba troch├¬ ryzykowny... - zabrali┬Âcie si├¬ do dzia┬│ania, wys┬│a┬│e┬ jednego z klonˇw wraz z reszt┬▒ dru┬┐yny w las, odczeka┬│e┬ i stworzy┬│e┬ kolejnego Kage Bunshina w celu przeczesania okolicy, a sam uda┬│e┬ si├¬ do domu ch┬│opaka. Po jakim┬ czasie sta┬│e┬ ju┬┐ przed odpowiednim budynkiem, z zewn┬▒trz wszystko wydawa┬│o si├¬ w porz┬▒dku, by┬│o tak spokojnie... Natomiast kopia ktˇra przeszukiwa┬│a teren po za wiosk┬▒ po jakim┬ czasie znalaz┬│a typow┬▒ dla shinobi kamizelk├¬, ze ┬Âladami rozci├¬├Ž i krwi, nic po za tym... "Ostatni Hiroshi" prowawdzi┬│ sk┬│ad w g┬│┬▒b lasu, nagle us┬│ysza┬│ tylko kobiecy g┬│os "Co Ty wypra..." i puff. Do Twojej g┬│owy dotar┬│o wszystko to co widzia┬│ ˇw klon, ze zgroz┬▒ mog┬│e┬ stwierdzi├Ž, ┬┐e w┬│a┬Ânie przed chwil┬▒ zosta┬│ zniszczony...

High risk - high reward

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:

Wys│any: 2016-04-07, 18:03   

//KONIEC//

D┬│ugo to trwa┬│o ale w ko├▒cu postanowili┬Âmy zako├▒czy├Ž test. Na pocz┬▒tek chcia┬│abym napisa├Ž par├¬ s┬│ˇw o grze, a pˇ┬╝niej o wszystkim co mia┬│o miejsce wokˇ┬│ niej.

Czytaj┬▒c to jak prowadzisz nam gr├¬ mia┬│am dwa rˇ┬┐ne odczucia. Je┬Âli chodzi o moj┬▒ gr├¬ to by┬│o super. Podj┬▒┬│e┬ wyzwanie, jakie postawi┬│am Ci wybieraj┬▒c posta├Ž i wysz┬│o Ci to nawet ca┬│kiem zgrabnie. Zmusi┬│e┬ mnie do my┬Âlenia i odpowiedniego odgrywania postaci. Dzi├¬ki temu dobrze si├¬ bawi┬│am i by┬│y momenty, ┬┐e z niecierpliwo┬Âci┬▒ oczekiwa┬│am kolejnego postu, za do ogromny plus.

Sama posta├Ž dziewczyny wydaje si├¬ by├Ž ciekawa, niewiele mo┬┐na w tym momencie o niej powiedzie├Ž, jednak w przeci┬▒gu gry wydawa┬│o mi si├¬, ┬┐e jej charakter jest przemy┬Âlany i co najwa┬┐niejsze od pocz┬▒tku do ko├▒ca kierowa┬│e┬ ni┬▒ tak, ┬┐e nie mo┬┐na by┬│o zauwa┬┐y├Ž jaki┬ drastycznych zmian w charakterze. Kolejny npc - ┬│ysol, nieco wkurzaj┬▒cy, aczkolwiek tak┬┐e przemy┬Âlany. Niewiele robi┬│, niewiele mˇwi┬│, aczkolwiek kierowa┬│e┬ go w sposˇb na tyle dobry, ┬┐e pomimo niewielkiego udzia┬│u w grze by┬│ postaci┬▒ wyrazist┬▒. Kolejny plus za postacie.

W trakcie przedstawiania misji zachowanie Hokage wydawa┬│o mi si├¬ dziwne i nielogiczne. Wiem o co chodzi┬│o w misji, pokierowa┬│e┬ postaciami w sposˇb, ktˇry zmusi┬│ mnie do pomy┬Âlenia i wyci┬▒gni├¬cia jaki┬ wnioskˇw, jednak pomimo tego uwa┬┐am, ┬┐e mog┬│e┬ rozegra├Ž to nieco inaczej. Zachowanie Hokage po prostu nie pasowa┬│o mi do jej charakteru, za co minus. Jednak┬┐e za sam pomys┬│ misji, a tak┬┐e za to, ┬┐e kolejny raz zmusi┬│e┬ moj┬▒ posta├Ž do przemy┬Âle├▒, plus - wychodzimy na zero.

D┬│ugo┬Â├Ž postˇw, sposˇb pisania, opisy postaci, ich zachowania oraz opisy otoczenia - plus.

P┬│ynno┬Â├Ž gry - ogromny minus, aczkolwiek w tej sytuacji musia┬│abym da├Ž wielki minus te┬┐ sobie i Zoro. Tak wi├¬c, zostawmy ten aspekt w spokoju, bo winni byli wszyscy.

Szkoda, ┬┐e nie uda┬│o Ci si├¬ po┬│┬▒czy├Ž gry mojej i Zoro, nie podoba┬│o mi si├¬, ┬┐e prowadzi┬│e┬ test jako dwie osobne gry, po cichu liczy┬│am na to, ┬┐e w ko├▒cu si├¬ spotkamy, mo┬┐e gdyby┬Âmy jeszcze troch├¬ pograli to tak by si├¬ sta┬│o.

Co do gry Zoro. Wydawa┬│a mi si├¬ nudna, ale mo┬┐e to tylko moje odczucie, ktˇre jako┬ zniekszta┬│ca fakt, ┬┐e moja gra bardzo mi si├¬ podoba┬│a. U mnie by┬│y fajerwerki, a u Zoro zabawa w chowanego...

I ostatnia rzecz,
Cytat:
Twojej g┬│owy dotar┬│o wszystko to co widzia┬│ ˇw klon, ze zgroz┬▒ mog┬│e┬ stwierdzi├Ž, ┬┐e w┬│a┬Ânie przed chwil┬▒ zosta┬│ zniszczony...

B├¬d├¬ si├¬ upiera├Ž, ┬┐e czego┬ tu brakuje, czyt. musz├¬ si├¬ domy┬Âla├Ž co zobaczy┬│ mˇj klon. Po rozmowie na gg wiem, ┬┐e nie zobaczy┬│ niczego, bo szed┬│ jako pierwszy, co jest bardzo dziwne zwa┬┐ywszy na fakt, ┬┐e mia┬│ by├Ž uwa┬┐ny. Pˇj┬Âcie przodem i nie zwracanie uwagi na dwˇjk├¬ towarzyszy, z ktˇrych przynajmniej jeden jest wrogiem niezbyt pasuje do bycia uwa┬┐nym ;).

Teraz trochê o tym co by³o poza testem.
Informowa┬│e┬ o nieobecno┬Âciach za co ogromny plus. Gdybym na prawd├¬ by┬│a Twoim graczem, czu┬│abym si├¬ pod Twoj┬▒ opiek┬▒ bardzo dobrze :).
Poza tym bardzo du┬┐o zrobi┬│e┬ dla forum, jeszcze tego nie wida├Ž, jednak poma┬│u do celu :)
Uwa┬┐am, ┬┐e nadajesz si├¬ na narratora, nie tylko dlatego, ┬┐e ┬│adnie piszesz i prowadzisz gr├¬, ale przede wszystkim dlatego, ┬┐e masz dobry kontakt z graczami, jeste┬ skory do pomocy, przede wszystkim s┬│owny i bardzo fajnie si├¬ z Tob┬▒ wspˇ┬│pracuje.

Test oceniam na 7/10.

Gdybym jednak mia┬│a ocenia├Ž ca┬│okszta┬│t dosta┬│by┬ zdecydowanie 10/10 :).

Zoro 

Statystyki:

Wys│any: 2016-04-13, 22:16   

Okay tak wiêc dajemy.

Ja akurat do┬Â├Ž d┬│ugo w tym te┬Âcie nie by┬│em, ale co┬ tam zanotowa┬│em. Nie mam nic przeciwko twojemu stylowi prowadzenia, chocia┬┐ prawie by┬ u mnie straci┬│ punkt (sam wiesz za co).
Ogˇlnie rzecz bior┬▒c... Mo┬┐e u szefowej du┬┐o si├¬ dzia┬│o, ale u mnie nie za wiele. Jest do┬Â├Ž spora rˇ┬┐nica... Jednak TorreGinowi rozpocz┬▒┬│e┬ przygod├¬ do┬Â├Ž dobrze, nie wiem czy mog├¬ za niego ocenia├Ž, ale nie by┬│o tak ┬╝le.
Co do fabu┬│y, to uda┬│o ci si├¬ mnie zaintrygowa├Ž. By┬│o dok┬│adnie jak to Hitchcock powiedzia┬│ - zaczyna├Ž trz├¬sieniem ziemi, a potem ma by├Ž coraz lepiej. Mam nadziej├¬ ┬┐e te twoje zdolno┬Âci nie s┬▒ jedynie na pokaz nam :)
Nie b├¬d├¬ ocenia┬│ NPCˇw, poniewa┬┐ praktycznie ┬┐adnego nie spotka┬│em. Wydaje mi si├¬ jednak to dziwne ┬┐e go┬Âciu owija┬│ mocno w bawe┬│n├¬, ale chyba mia┬│ ku temu dobre powody. Dziwne ┬┐e si├¬ wcze┬Âniej nie ujawni┬│, je┬Âli ju┬┐ mia┬│ taki zamiar.
Too bad ┬┐e nie spotka┬│em szefowej, ale nie b├¬d├¬ negatywnie tego ocenia┬│ - to nie tak ┬┐e w grze narracyjnej wymagane jest spotkanie 2 innych graczy. Mo┬┐e mia┬│e┬ to w planach dalej.
Ogˇlnie jest dobrze. Jak dla mnie mo┬┐esz spokojnie prowadzi├Ž. Daj├¬ ci 8/10 (4.0), wi├¬c id┬╝ i ciesz si├¬ dobrym wynikiem.

PS: Nie oceniam wk³adu na forum, wiêc moje 4.0 pozostanie 4.0.

Nwc|Zeke 
Special Narrator
Administrator

Statystyki:

Medale: 5 (Wiecej...)

Wys│any: 2016-04-19, 23:25   

Ja krˇtko ocenie, gdy┬┐ ograniczony czas :)
Posty dobre nie mam praktycznie nic aby si├¬ przyczepi├Ž, mniejsze uwagi zosta┬│y wymienione przez Sasumi i Zoro. By├Ž mo┬┐e gra Zoro nie by┬│a na tyle dynamiczna co Sasumi, ale jestem zdania, ┬┐e czasem wolne tempo i potem powoli je zwi├¬kszanie, powoduje wr├¬cz, ┬┐e gracz zaczyna jeszcze bardziej nakr├¬ca├Ž na odpisy i to co si├¬ dalej wydarzy.

7/10

TEST ZDANY ;)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

>> Wersja Lo-Fi <<