Naruto World Cup Strona Główna

FAQ   Szukaj   Rejestracja   Grupy          Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj   

Poprzedni temat «» Następny temat
Pole treningowe Numer Dwa ( 2 )
Autor Wiadomość
Yoji 
Narrator LQ

Statystyki:
Wiek postaci: 16

Medale: Brak

Wysłany: 2016-09-26, 02:16   

//przyj¹³em ¿e jednak postawi³eœ stopê na tafli wody, inaczej musia³bym napisaÌ, ¿e nic siê nie sta³o, jeœli chcesz to rozegraÌ inaczej daj znaÌ na gg

Równomiernie rozprowadzenie chakry chyba jednak nie byÂło aÂż tak dobrym pomysÂłem, fakt iÂż jest jej wszĂŞdzie po równo nie oznaczaÂł, Âże dobraÂłeÂś jej odpowiedniÂą iloœÌ. Tafla wody ponownie mocno zafalowaÂła i ciecz chlupnĂŞÂła do góry, jednak tym razem znacznie sÂłabiej niÂż poprzednio. Widocznie wczeÂśniejsze operacjĂŞ z kontrolowaniem bladoniebieskiej energii mogÂą okazaĂŚ siĂŞ bardzo przydatne gdyÂż na ten moment wystarczyÂło siĂŞ skupiĂŚ na "trafieniu" w odpowiedniÂą iloœÌ. KÂątem oka dostrzegÂłeÂś jak Ori ma obie stopy postawione na tafli, jednak wyglÂąda bardzo niepewnie chyboczÂąc siĂŞ na boki.

//teraz opisz kilka prób dobierania odpowiedniej iloÂści

:)
High risk - high reward

Tylko dla Narratorów   Tylko do porozumiewania się mędzy graczami.

Kaito 

Statystyki:
Wiek postaci: 11

Wysłany: 2016-10-09, 13:29   

Efekt po ostatnich próbach, nie zadowalaÂł mnie w Âżadnym stopniu. Co prawda woda wystrzeliÂła w powietrze znacznie sÂłabiej, ale i tak nie wykonaÂłem jeszcze zadania.

PomyÂślaÂłem, skupiajÂąc siĂŞ jednoczeÂśnie na energii znajdujÂącej siĂŞ w moich stopach. MusiaÂłem przenieœÌ "nadwyÂżkĂŞ". Powoli zacz¹³em cofaĂŚ maÂłe iloÂści niebieskiej energii do centrum, które znajdowaÂło siĂŞ w tuÂłowiu. Wzi¹³em parĂŞ g³êbszych oddechów i nerwowo przeskakiwaÂłem z nogi na nogĂŞ. KÂątem oka zauwaÂżyÂłem jak Ori juÂż stoi na wodzie, jednak nie byÂłem pewny czy ustanie na tafli. WróciÂłem do mojej chakry i skoncentrowaÂłem siĂŞ na niej. Energia zostaÂła juÂż zmniejszona, wiĂŞc postawiÂłem nogĂŞ na cieczy. Jednak i tym razem wody wystrzeliÂła w powietrze pod naciskiem energii. I tym razem byÂła ona mniejsza niÂż ostatnim razem.
- Cholera jasna. Nigdy tego nie opanuje.
PowiedziaÂłem cicho pod nosem, by nikt inny tego nie usÂłyszaÂł. Wystarczy abym jeszcze trochĂŞ pokombinowaÂł z iloÂściÂą chakry i powinienem byÂś wstanie chociaÂż utrzymaĂŚ równowagĂŞ na tafli wody. Ponownie zamkn¹³em oczy i skupiÂłem siĂŞ na niebieskiej energii w swoich stopach. PróbowaÂłem umieszczaĂŚ jÂą z takÂą samÂą iloÂściÂą jak poprzednio, ale tym razem umieÂściÂłem jÂą jeszcze mnie.

PomyÂślaÂłem i próbowaÂłem zÂłapaĂŚ równowagĂŞ na jeziorze.
Ostatnio zmieniony przez Kaito 2016-10-16, 13:41, w całości zmieniany 1 raz  

Yoji 
Narrator LQ

Statystyki:
Wiek postaci: 16

Wysłany: 2016-10-12, 21:41   

patrz GG i poinformuj mnie na nim po edicie posta

:)
High risk - high reward

Odpowiedz do tematu