Naruto World Cup Strona G│ˇwna

FAQ   Szukaj   Rejestracja   Grupy          Profil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   Zaloguj   

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Dom Rivana
Autor WiadomoŠ
Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:
Wiek postaci: 11

Medale: 6 (Wiecej...)

Wys│any: 2016-08-22, 22:56   

- To co zrobisz to Twoja decyzja. Je┬Âli masz jakie┬ pytania albo w┬▒tpliwo┬Âci to ch├¬tnie Ci pomog├¬. Jednak na razie proponuje aby┬ zwyczajnie si├¬ z tym wszystkim przespa┬│ i sprˇbowa┬│ nie my┬Âle├Ž. Jutro musz├¬ i┬Â├Ž kupi├Ž par├¬ rzeczy, mo┬┐e by┬ mi pomˇg┬│?

"JeÂli myÂlisz, ┐e nie mo┐esz nic zmieniŠ - zmie˝ myÂlenie."

Tylko dla Narratorˇw   Tylko do porozumiewania siŕ mŕdzy graczami.

Rivan 
Special Narrator
Szara Eminencja

Statystyki:
Wiek postaci: 12 latek

Wys│any: 2016-10-07, 23:20   

- Pomˇg┬│bym, ale rano czeka mnie wizyta u Hokage. - odpowiedzia┬│em. Jako ┬┐e ciasteczek si├¬ ju┬┐ pozby┬│em wzi┬▒┬│em sobie jeszcze szklank├¬ wody i po wypiciu powiedzia┬│em. - Wracam do siebie. - i skierowa┬│em si├¬ do pokoju sprawdziszy godzin├¬ na zegarku. To jak sp├¬dzi┬│em reszt├¬ dnia zale┬┐a┬│o w tej chwili przede wszystkim od tego ile owego dnia jeszcze zosta┬│o.
16 x Kunai(8 z podczepionymi kibakufudami)
3 x Kibakufuda luzem
4 x Granat b│yskowy
5 x Granat dymny
2 x Fuuma Shuriken
4 x Banda┐
6 x Hyourougan
4 x pigu│ka uzupe│niaj▒ca krew
3 x gruboskˇrne chleby podrˇ┐ne
8 x jab│ek
3 x butelka wody
2 x laski suchej kie│basy
Katana
Zestaw Pierwszej pomocy
Kunai z tajemnicz▒ notatk▒
Kompas
Lina
Zestaw map(kraj ognia,ziemii,trawy,deszczu,wodospadu)
zen: 5590

"Ten, kto nie potrafi wyzbyŠ siŕ komfortu jaki daje nienawiŠ, i kto walczy tylko po to by niszczyŠ, nie ma honoru" - Shaasaal'hirtalkin

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:

Wys│any: 2016-10-11, 10:23   

- W porz┬▒dku, b├¬d├¬ musia┬│ da├Ž sobie rad├¬ sam - odpar┬│. Hidachi wsta┬│ w tym samym czasie co Ty i zabra┬│ si├¬ za sprz┬▒tanie talerzy. Zegarek wskazywa┬│ godzin├¬ 15, a wi├¬c mia┬│e┬ jeszcze sporo czasu do zagospodarowania.

1 * Narrator - Rivan

Rivan 
Special Narrator
Szara Eminencja

Statystyki:
Wiek postaci: 12 latek

Wys│any: 2016-11-24, 21:44   

Bed┬▒c u siebie po┬│o┬┐y┬│em si├¬ na chwil├¬. Spotkanie z Satou i pˇ┬╝niejszy "trening" troch├¬ mnie oczysci┬│y z nadmiernych emocji. Zgodnie z rad┬▒ Hidachiego chwilowo stara┬│em sie nie my┬Âle├Ž o tym co si├¬ wydarzy┬│o. Wiedzia┬│em ┬┐e bed├¬ musia┬│ i tak wszystko potem przemy┬Âle├Ž i zaplanowa├Ž z uwagi na wizyt├¬ u Hokage, ale to mog┬│o poczeka├Ž. Po chwili przerwy rozejrza┬│em si├¬ za ga┬Ânic┬▒. Kupi┬│em j┬▒ do poprzedniego domu na wszelki wypadek, po tym jak niechc┬▒cy wywo┬│a┬│em po┬┐ar u┬┐ywaj┬▒c chakry przez sen, ale tamt┬▒ szlag trafi┬│ razem z domkiem, a nowej si├¬ prawd├¬ mˇwi┬▒c nie spodziewa┬│em. Niezale┬┐nie od wyniku ogl├¬dzin zdecydowa┬│em si├¬ na ma┬│y trening, tym razem chakrowy, dla oczyszczenia umys┬│u, jak rownie┬┐ sprawdzenia czy wci┬▒┬┐ jestem w stanie panowa├Ž nad emocjami. Ostatnie kilka dni by┬│o raczej ci├¬zkie.
Jakotrening usiad┬│em w miar├¬ z daleka od czegokolwiek ┬│atwopalnego i wygenerowa┬│em ma┬│y ogie├▒ mi├¬dzy d┬│o├▒mi. Standardowo ├Žwiczy┬│em kotroluj┬▒c rozmiar p┬│omienia kiedy mia┬│em czas do zabicia, tym razem zdecydowa┬│em si├¬ pˇj┬Â├Ž krok dalej. Wiedzia┬│em ┬┐e u┬┐ytkownicy wody potrafi┬▒ prˇcz tworenia wody rˇwnie┬┐ j┬▒ kontrolowa├Ž jesli jest w okolicy, wi├¬c czemu z ogniem mia┬│o by by├Ž inaczej? Na pocz┬▒tek po wytworzeniu p┬│omienia stara┬│em si├¬ oddali├Ž od siebie d┬│onie ┬┐eby by├Ž wstanie oceni├Ž dystans mi├¬dzy d┬│onmi a p┬│omieniem, z jakiego jestem w stanie go podtrzyma├Ž, jak rˇwnie┬┐ jak dystans wp┬│ywa na kontrol├¬ i zu┬┐ycie chakry. Nast├¬pnie sprˇbowa┬│em bez poruszania d┬│o├▒mi ani czymkolwiek innym oprˇcz chakry zmieni├Ž po┬│o┬┐enie p┬│omienia. Probowa┬│em rˇ┬┐nych metod, czy to pchania chakr┬▒, czy te┬┐ ci┬▒gni├¬cia, czy te┬┐ wygenerowania ┬Âcie┬┐ki, ktˇr┬▒ p┬│omie├▒ mia┬│by si├¬ przemie┬Âci├Ž. Chcia┬│em sprawdzi├Ž ktˇra metoda jest najskutecznijsza i najbardziej wydajna.
16 x Kunai(8 z podczepionymi kibakufudami)
3 x Kibakufuda luzem
4 x Granat b│yskowy
5 x Granat dymny
2 x Fuuma Shuriken
4 x Banda┐
6 x Hyourougan
4 x pigu│ka uzupe│niaj▒ca krew
3 x gruboskˇrne chleby podrˇ┐ne
8 x jab│ek
3 x butelka wody
2 x laski suchej kie│basy
Katana
Zestaw Pierwszej pomocy
Kunai z tajemnicz▒ notatk▒
Kompas
Lina
Zestaw map(kraj ognia,ziemii,trawy,deszczu,wodospadu)
zen: 5590

"Ten, kto nie potrafi wyzbyŠ siŕ komfortu jaki daje nienawiŠ, i kto walczy tylko po to by niszczyŠ, nie ma honoru" - Shaasaal'hirtalkin

Sasumi 
Special Narrator
Admin

Statystyki:

Wys│any: 2016-11-28, 21:48   

Niestety w pobli┬┐u nie znalaz┬│e┬ ga┬Ânicy. W zwi┬▒zku z tym trening z u┬┐yciem ognia w domu sta┬│ si├¬ ma┬│o komfortowy. Co prawda na pod┬│odze znalaz┬│e┬ miejsce w miar├¬ oddalone od ┬│atwopalnego wyposa┬┐enia, jednak mimo to musia┬│e┬ mocno uwa┬┐a├Ž, aby ogie├▒ nie wydosta┬│ si├¬ spod kontroli i nie wznieci┬│ po┬┐aru. Jak nie trudno si├¬ domy┬Âli├Ž, nie zapomnia┬│e┬ niczego, czego wcze┬Âniej si├¬ nauczy┬│e┬Â. Po chwili skupienia pomi├¬dzy Twoimi d┬│o├▒mi pojawi┬│ si├¬ ogie├▒. P┬│omie├▒ by┬│ stabilny, jednak przede wszystkim by┬│a to zas┬│uga braku wiatru i innych czynnikˇw mog┬▒cych go wytr┬▒ci├Ž z rˇwnowagi. Na wewn├¬trznej cz├¬┬Âci d┬│oni poczu┬│e┬ przyjemne ciep┬│o, ktˇre wraz z oddalaniem ich od siebie stawa┬│o si├¬ coraz mniej odczuwalne. Bezpieczn┬▒ odleg┬│o┬Âci┬▒ na ktˇr┬▒ mog┬│e┬ rozstawi├Ž d┬│onie by┬│o oko┬│o pˇ┬│ metra. Przy wi├¬kszej odleg┬│o┬Âci p┬│omie├▒ urywa┬│ si├¬, a pˇ┬╝niej rozdziela┬│ na mniejsze p┬│omienie, ktˇre spada┬│y na pod┬│og├¬. Nie by┬│y one du┬┐e, a wi├¬c wzgl├¬dnie niegro┬╝ne. Pchanie i ci┬▒gni├¬cie nie by┬│o najlepszym pomys┬│em. Nie potrafi┬│e┬ jeszcze na tyle kontrolowa├Ž przep┬│ywu chakry poza cia┬│em, aby wykonywa├Ž bezpiecznie takie prˇby. Z pocz┬▒tku, gdy tylko w niewielkim stopniu prˇbowa┬│e┬ wp┬│yn┬▒├Ž na p┬│omie├▒ wszystko si├¬ udawa┬│o, jednak┬┐e gdy postanowi┬│e┬ lepiej go kontrolowa├Ž przy prˇbie pchania a tak┬┐e ci┬▒gni├¬cia p┬│omie├▒ omal nie poparzy┬│ Ci r├¬ki. U┬┐ywaj┬▒c chakry do pchania, po prostu puszcza┬│e┬ go rozp├¬dzonego w kierunku drugiej r├¬ki. Tak samo dzia┬│o si├¬ w przypadku ci┬▒gni├¬cia z tym, ┬┐e tutaj odbywa┬│o si├¬ to po prostu w drugim kierunku. Znacznie efektywniejsze, aczkolwiek o wiele trudniejsze okaza┬│o si├¬ wygenerowanie ┬Âcie┬┐ki przy pomocy chakry. W niewielkim stopniu mia┬│e┬ opanowan┬▒ ju┬┐ t┬▒ metod├¬, gdy┬┐ wcze┬Âniej ├Žwicz┬▒c utrzymywanie p┬│omienia pomi├¬dzy d┬│o├▒mi troch├¬ nie┬Âwiadomie tworzy┬│e┬ ┬Âcie┬┐k├¬ ┬│┬▒cz┬▒c┬▒ obie d┬│onie. Obecnie by┬│e┬ w stanie tylko w niewielkim zakresie zmienia├Ž ┬Âcie┬┐k├¬ i formowa├Ž p┬│omie├▒. Ka┬┐de wi├¬ksze kombinacje ko├▒czy┬│y si├¬ rozpadem ognia.

Rivan: -25 Punktów Chakry.
Rivan: +5 Punktów Do┬Âwiadczenia.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

>> Wersja Lo-Fi <<